Mieszkania przy Alei Pokoju w Krakowie – oferta warta uwagi

Wybór odpowiedniej dla siebie przestrzeni mieszkalnej stanowi nie lada wyzwanie, nie tylko ekonomiczne. Idealny dom ma dawać poczucie bezpieczeństwa i komfort wszystkim jego lokatorom. Szukając nowego mieszkania w Krakowie, które będzie w 100% spełniało nasze oczekiwania warto bliżej przyjrzeć się ofercie dewelopera Budrem – mieszkaniom przy Alei Pokoju.

Różne potrzeby i różne mieszkania

Inwestycja deweloperska firmy Budrem obejmuje sześciokondygnacyjny budynek, w którym znajdują się mieszkania o różnym metrażu od 32 do 75 m² zaaranżowane tak, aby ich przestrzeń była maksymalnie funkcjonalna. W ofercie można znaleźć zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2 i 3-pokojowe, a także przestronne mieszkania 4-pokojowe. Warto również podkreślić, że deweloper dopuszcza możliwość łączenia mieszkań, co pozwala w razie potrzeby uzyskać dużą przestrzeń mieszkalną – idealną dla najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez Budrem mieszkania posiadają balkony (czasem dwa) lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddany parking podziemny, ale również zewnętrzne miejsca postojowe, a także wózkownia i stojaki na rowery. Nowoczesny projekt budynku wyróżnia się ergonomią i estetyką wykończeń oraz dobrze zaplanowanym przyjaznym otoczeniem. Całość sprawia wrażenie przyjemnej i komfortowej przestrzeni do życia. Z pewnością inwestycja deweloperska przy Alei Pokoju w Krakowie sprosta oczekiwaniom różnych osób poszukujących wymarzonego mieszkania.

Doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura

Piękne, przestronne i komfortowe mieszkanie to jedno, ale ważna jest również jego lokalizacja. Większość osób chce mieć wszystko blisko – sklepy, kawiarnie, kluby sportowe, kina czy też szkoły i przedszkola oraz przychodnie, a jednocześnie pragną ciszy i spokoju. Nowe mieszkania przy Alei Pokoju oferowane w ramach inwestycji dewelopera Budrem łączą w sobie owe wymagania. Są one ulokowane w centrum Krakowa oferując przy tym bliskość terenów zielonych. Posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę – pożądaną i docenianą przez niemal każdego szukającego dla siebie idealnego lokum.

Nowe mieszkania przy Alei Pokoju od firmy Budrem zapewniają wiele udogodnień. W ich sąsiedztwie znajdują się:

 • przystanek autobusowy i tramwajowy;
 • Park Lotników Polskich – jedne z największych terenów zielonych Krakowa, będących doskonałą propozycją dla każdego miłośnika różnych form obcowania z przyrodą;
 • kawiarnie, restauracje, puby;
 • kluby fitness;
 • centra handlowe: Plaza i M1;
 • kina: Cinema City oraz IMAX;
 • wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa TAURON Arena Kraków, w której organizowane są różnego typu rozgrywki sportowe, ale także targi, kongresy, koncerty lub wydarzenia biznesowe;
 • Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – obiekt przeznaczony do organizacji różnego typu imprez – kulturalnych, biznesowych, sportowych, targowych czy też kongresowych.

Bezpieczeństwo zakupu i mieszkania

Nowoczesne budownictwo jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również ergonomiczne, ekonomiczne w użytkowaniu oraz bezpieczne. Mieszkania w Krakowie realizowane w ramach inwestycji dewelopera Budrem zapewniają odpowiedni komfort i bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Budynek wyposażony jest w:

 • monitoring 24h;
 • system zasilania awaryjnego;
 • system sygnalizacji pożaru;
 • wentylację mechaniczną;
 • detektory spalin w garażu;
 • drzwi antywłamaniowe.

Z kolei renoma i liczne rekomendacje czynią z dewelopera Budrem partnera godnego zaufania gwarantującego bezpieczeństwo transakcji.