Mieszkania Kapelanka w Krakowie – dlaczego warto wybrać tę lokalizację?

mieszkania kapelanka

Kraków to pięknie miejsce, które cały czas się rozwija. Powstają nowe inwestycje, dzięki czemu można zamieszkać w pięknych budynkach, które zachwycają architekturą i nowoczesnymi udogodnieniami. Jedną z takich inwestycji są mieszkania Kapelanka. Jest to nowy projekt realizowany w Krakowie przy ulicach Kapelanka – Pychowicka. Jakie budynki powstają? Co wyróżnia tę okolicę i jakie udogodnienia czekają na nowych mieszkańców?

Mieszkania Kapelanka – duży wybór mieszkań w interesującej dzielnicy

Firmy deweloperskie od wielu lat realizują różnego rodzaju inwestycje na terenie Krakowa. Obecnie jedną z bardziej spektakularnych jest budowa nieruchomości przy ulicach Kapelanka i Pychowicka. Firma wykonująca tę inwestycję ma silną pozycję na rynku, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że nastąpią jakieś opóźnienia. Firmę cechuje przede wszystkim profesjonalizm i uczciwość, które odgrywają w dzisiejszych czasach kluczową rolę w każdej dziedzinie życia. Do wyboru są mieszkania o różnej powierzchni i architekturze, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie idealne lokum dla siebie. Dodatkową zaletą jest niezwykle piękne położenie tej inwestycji. Zakrzówek to cudowna okolica otoczona zielonymi terenami, po których można spacerować godzinami.

Zakrzówek – dzielnica Dębinek, która przyciąga osoby w każdym wieku

Mieszkania Kapelanka powstają w przepięknej okolicy w dzielnicy Dębinek. Przede wszystkim blisko znajduje się zalew Zakrzówek, który wygląda niezwykle okazale. Bardzo wiele osób porównuje to miejsce do słonecznej Chorwacji, a to wszystko za sprawą wody o kolorze turkusu i kredowych skał. Jest wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, którymi można poruszać się z dzieciakami. Co jest bardzo ważne, na tym terenie znajdują się wszystkie niezbędne budynki użyteczności publicznej. Między innymi jest poczta i bank, a także szkoła. Dzielnica Dębinek jest doskonale skomunikowana, co ułatwia poruszanie się szczególnie osobom nieposiadającym samochodu. Można szybko i bez problemów dotrzeć do każdego zakątka Krakowa lub okolicznych miejscowości. Są także liczne atrakcje i zabytki na wyciągnięcie ręki. W pobliżu znajduje się perła Krakowa, czyli Zamek na Wawelu, są także Skałki Twardowskiego oraz wiele innych miejsc, które przyciągają mieszkańców i turystów.

Udogodnienia dla mieszkańców

Szukając mieszkania, wiele osób patrzy nie tylko na architekturę czy otoczenie, ale również na udogodnienia, które ułatwiają codzienne życie. Z tego względu osoby, które zdecydują się na zamieszkanie przy ulicy Kapelanka, na pewno się nie zawiodą. Inwestycja realizowana jest w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkańcy mogą poruszać się autobusami komunikacji miejskiej, które regularnie kursują przez cały tydzień. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób starszych czy dzieci, które będą musiały dojechać do szkoły czy na dodatkowe zajęcia. Są oczywiście sklepy mniejsze i hipermarkety. Oczywiście blisko jest także galeria handlowa oraz wiele lokali gastronomicznych, w których można spróbować pysznych dań z różnych regionów świata. Na zmotoryzowanych czeka stacja benzynowa, a dla osób żądnych atrakcji liczne obiekty rekreacyjne i rozrywkowe. W pobliżu znajduje się również ośrodek zdrowia, placówki edukacyjne oraz apteki. Jak zatem widać, wszystko jest w zasięgu ręki i o nic nie trzeba się martwić. W tej dzielnicy nikt nie będzie się nudzić.

Jakie mieszkania czekają na nowych lokatorów?

Firma deweloperska Budrem realizująca inwestycję Kapelanka – Pychowicka wykorzystuje najnowsze rozwiązania i udogodnienia technologiczne. Dzięki temu mieszkańcy mają szerokie spektrum wyboru. Lokale mieszkalne zaprojektowane są według nowoczesnych standardów, aby sprostać różnym wymaganiom. W pierwszym etapie do dyspozycji będzie budynek sześciopiętrowy z mieszkaniami o różnej powierzchni. Można będzie zamieszkać w kawalerce lub mieszkaniu ponad 100-metrowym. Zatem znajdzie się miejsce dla osób mieszkających w pojedynkę, a także dla dużych rodzin z dziećmi. Osoby, które zdecydują się na mieszkanie na parterze, będą miały do dyspozycji ogródek. Inwestora zakłada także pokrycie dachu zielenią, aby całość wyglądała jeszcze lepiej. Warto także napisać o tarasach, na których będzie można zrobić sobie patio i letnią porą odpoczywać po ciężkim dniu pracy.

W lokalach zamontowane będą duże okna, które zapewnią maksymalną ilość światła w ciągu dnia. Drzwi wejściowe zostaną wzmocnione, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. Z myślą o zmotoryzowanych osobach powstaną także garaże dwukondygnacyjne. Oczywiście przed budynkiem będą zlokalizowane także miejsca postojowe, aby również goście mogli swobodnie zaparkować swoje auto. Inwestor nie zapomina także o rowerzystach, dla których przygotowane zostaną stojaki na rowery. Będą one umieszczone w hali rowerowej oraz na zewnątrz. Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, a mianowicie monitoring. W obecnych czasach bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, z tego względu osiedle będzie monitorowane, co zwiększy bezpieczeństwo i pozwoli spokojnie zasnąć wszystkim lokatorom.